• Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

Axelhof Boutique Hotel - це поєднання бездоганного сервісу, розкішного інтер'єру з істинно українською гостинністю і привітністю.

Обравши Axelhof Boutique Hotel, Ви поринете в атмосферу гостинності, турботи і розкоші.

Axelhof Boutique Hotel пропонує 44 затишних номера, серед яких: номери категорії Стандарт, Покращений, Покращений ТВІН, Люкс та Президентські Апартаменти. Незважаючи на центральне розташування, Axelhof Boutique Hotel захований від цікавих очей на одній з тихих і затишних вулиць міста Дніпро.

Готель розташований в безпосередній близькості до всіх основних державних установ, банків та офісів.

Axelhof Boutique Hotel запропонує Вам не лише чудовий відпочинок, але і можливості для ведення бізнесу! До Ваших послуг зал для проведення різних заходів, площею 150 м.кв., з усім необхідним обладнанням.

Кафе-бар "Аксельхоф" запропонує Вам смачний сніданок вже з 08:00 ранку. А в обідній та вечірній час тут Вам запропонують насолодитися класичними стравами европейської кухні та професіональним сервісом.

Наші співробітники завжди готові прийти Вам на допомогу.

Готель розташований у 15 хвилинах пішої прогулянки від найдовшої набережної в Україні, звідки відкривається шикарний вид на річку Дніпро. У 10 хвилинах пішої прогулянки знаходиться центр міста, з усіма його торгово-розважальними центрами, закладами та кінотеатрами. Всього 5 хвилин пішої прогулянки і Ви опиняєтеся в парковій зоні, де можна прогулятися біля фонтану, почитати книгу або зайнятися спортом. Також, в 5 хвилинах ходьби знаходиться найдовший проспект в Україні - проспект Дмитра Яворницького. У вечірній порі цей проспект представляє особливу красу, так як там знаходяться всі найфешенебельніші заклади і бутіки міста.

Обравши Axelhof Boutique Hotel Ви можете бути впевнені в особистій безпеці, так як наш готель має повністю облаштоване сховище, з усім необхідним: вентиляцією, запасним виходом, запасом продуктів та води, ковдри та пледи, туалет та душ.

Готель має два електричні введення з власною трансформаторною підстанцією, що дуже знижує ризик опинитися повністю без електрики. Опалення в готелі забезпечується двома способами: електричним та газовим. Є буферні ємності із запасом води. Ми завжди піклуємось про наших гостей.